fakty i mity dotyczące męskości

Lub rozmiar ma znaczenie? Co mężczyzna winien wykonywać samobadanie? Jak usprawnić jakość nasienia? Weryfikujemy modne fakty oraz mity dotyczące męskości.

Rozmiar penisa jest Najistotniejszy

MIT. Prawdą jest, co prawda, iż między tym, lub kobieta jest zadowolona, i tym, jakiej wielkości jest penis, jest dobra zależność, jednak jest ona tak niezwykle niska. Pochwa jest tak niezwykle sprężysta oraz dopiero, jeśli zostanie wpisany do niej członek, to zwiększa się ona oraz pasuje do nowych potrzeb. Należy także zwrócić uwagę na to, iż te momenty, które są najwrażliwsze w tym kobiecy narządzie, odnaleźć można do 4 cm z jej wejścia. Bez wątpienia najistotniejsze, jeśli idzie o satysfakcję partnerki, są umiejętności, to czy partner jest delikatny oraz myśli o to, żeby podczas stosunku była miła atmosfera. Jest więc to jeden z mitów o męskości.

Schorzenia erekcji wywołują spadek męskości

MIT. Schorzenia erekcji, obecnie spotykają jeszcze większą ilością panów. Niezwykle powszechnie są one tylko oraz wyłącznie symptomem jakiejś ciężkiej dolegliwości, takiej jak na przykład cukrzyca, stwardnienie rozsianym, niewydolność nerek, lub te dolegliwościach krążenia. Wcale nie można tego lekceważyć, jak też nie jest to żaden powód do wstydu. Jeśli kłopot z erekcją się powtarza, to zdecydowanie należy zbadać się u urologa, który na bazie innych badań postawi diagnozę oraz zaleci odpowiednie leczenie.

Samobadanie? To właśnie dla kobiet

MIT. O tym, iż kobieta musi się często badać, wie każdy, jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, iż badać muszą się także mężczyźni, którzy muszą wykonywać samobadanie często, chociaż raz w miesiącu. Winni oni sprawdzać, w którym stopniu są ich jądra. Zdecydowanie najlepiej zrobić samobadanie, jeśli bierzemy ciepły prysznic, lub również kąpiel, bo wówczas skóra moszny jest delikatna. Jeśli wyczujemy jakiegoś guzka, lub również zgrubienie, czy również jeśli jedno jądro wyraźnie zmieniło własną wielkość, wówczas niezbędna jest konsultacja u urologa, jaki z całkowitą pewnością zaleci nam szereg potrzebnych badań, dzięki jakim dowiemy się, lub jesteśmy na jakąś przypadłość.

wertfikujemy popularne fakty i mity dotyczące męskości

Testosteron, to hormon męskości

FAKT. Ciało mężczyzny, zawiera blisko 120 – 20 razy więcej testosteronu, aniżeli ciało kobiety. Hormon tenże odpowiada u panów, pomiędzy innymi za owłosienie, czy również muskulaturę, jak i odpowiada on za potrzebę kontroli i rywalizowania. Także, właśnie testosteron wspiera popęd płciowy i produkowanie plemników. Norma testosteronu, dla panów sięga od 3 do 11 ng/ml. Że jest mały stopień testosteronu, to to że on powodować zmniejszeniem się poziomu libido i płodności, jak także robi to wahania nastroju, czy również przyrost wagi. Jest to więc fakt dotyczący męskości. 

Jeśli są liczniejsze wytryski, to sperma jest doskonalszej jakości

FAKT. Jeśli uprawiamy seks często, to wówczas plemniki są w prawej jakości. Jeśli nie uprawiamy seksu dłużej, aniżeli 3 dni, to plemniki się starzeją, zniekształcają, jak i tracą ruchliwość. Aby zwiększyć jakość spermy, warto uprawiać więcej sportu, a dietę wzbogacić, pomiędzy innymi w cynk, selen, kwas foliowy, jak i witaminy E i C.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ