Rzęsy 3 do 1

Piękne i magnetyzujące spojrzenie jest marzeniem niemal każdej kobiety. Niestety matka natura nie każdą obdarzyła gęstymi, a do tego długimi rzęsami i czasem zdarza się tak, że nawet profesjonalny, a więc zarazem pogrubiający, jak i wydłużający tusz do rzęs, nie jest w stanie pomóc w uzyskaniu takiego efektu, o jakim się marzy. Niektóre kobiety nie dość, że mają rzęsy w nietypowym kolorze, a więc na przykład bardzo jasne, bo z natury są blondynkami albo kobietami o rudym odcieniu włosów, to na dodatek mają rzadkie rzęsy i krótkie. Na szczęście w dzisiejszych czasach i na to jest sposób, więc panie te nie zamartwiają się na zapas, bo wiedzą, że mogą skorzystać z różnych metod kosmetycznych i sprawić, że spojrzenie nabierze głębi i będzie się świetnie prezentować. Jedną z najbardziej znanych metod, a tym samym najczęściej stosowaną, jest przedłużanie rzęs, a więc ich doklejanie do tych naturalnych. Trzeba jednak wiedzieć, że tego typu działanie osłabia naturalne włoski, więc trzeba je uprzednio odpowiednio przygotować do zabiegu, jaki zamierza się im zafundować.

Odpowiednie przygotowanie w dużej mierze oznacza to, że trzeba rzęsy odżywić. W tym celu należy na nie nakładać regularnie odżywki, które je wzmocnią. Zawierają one cenne składniki odżywcze i sprawiają, że włoski staja się mocne i lśniące, a niejednokrotnie także odżywka sprawia, że zaczynają szybciej wyrastać nowe. Jeśli chce się mieć naprawdę gęste rzęsy, a więc takie, które idealnie ozdobią oko, to najlepiej zdecydować się na rzęsy 3 do 1. Metoda ta jest najczęściej stosowana i oznacza ona, że do jednej naturalnej rzęsy dokleja się aż trzy sztuczne. W ten sposób można zagęścić naturalne włoski, a spojrzenie nabiera głębi. Najlepiej zdecydować się na naturalne włosie albo te, które zrobione jest z jedwabiu. Syntetyczne włókna wyglądają po prostu sztucznie i uzyskany efekt nie prezentuje się idealnie. Całość wygląda wówczas nieco tandetnie, a przecież nie o takim efekcie marzą kobiety, które chcą być piękne i dobrze się prezentować. Jest to metoda dość droga, ale warto czasem zapłacić więcej i wyglądać jak najbardziej naturalnie, bo jak wiadomo, naturalność jest w modzie i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić w najbliższym czasie.

Jeśli nigdy nie miało się założonych sztucznych rzęs, to najlepiej, gdy dana osoba dowie się u kosmetyczki, na czym dokładnie to polega. Przedstawi ona wówczas dostępne opcje i z pewnością odpowie na wszystkie nurtujące pytania, a także rozwieje ewentualne wątpliwości. Bo te ma każda kobieta, która decyduje się na taki zabieg po raz pierwszy. Warto także zaznaczyć, że nie jest on w żadnym, nawet najmniejszym stopniu bolesny. A efekt można podziwiać bezpośrednio po nałożeniu rzęs. Trzeba przyznać, że jest on spektakularny i od razu inaczej się wygląda. Kobiety, które nie zostały obdarzone przez naturę pięknymi rzęsami, z całą pewnością będą zadowolone z faktu, że zdecydowały się na wykonanie takiego zabiegu kosmetycznego i będą go bardzo chętnie powtarzać.

www.silvanspa.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ