Odsysanie tłuszczu – na czym polega

Odsysanie tłuszczu to zabieg znany od dawna. Jego popularność bardzo rośnie, zwłaszcza że powstają nowe metody i techniki. Liposukcja laserowa jest jedną z nich i pozwala na nieinwazyjne modelowanie figury. Czy warto zdecydować się na nią? Czy w przypadku operacji takich jak liposukcja brzucha cena zabiegu jest jest współmierna do efektów?

Czym jest liposukcja?

Liposukcja to inaczej popularne odsysanie tłuszczu, czyli niewielki zabieg, którego celem jest zredukowanie tkanki tłuszczowej z brzucha lub innych części ciała. Zabieg obejmować może także uda, ramiona, podbródek, pośladki, a nawet szyję i plecy. W tradycyjnej wersji odsysanie tłuszczu jest nieco bardziej skomplikowane, więc stosuje się wówczas często znieczulenie ogólne. Tego typu operacja zwykle wymaga też pozostania na oddziale po zabiegu. Istnieje jednak również liposukcja laserowa, w której nie trzeba dokonywać żadnych nacięć skóry, ponieważ rozbijanie komórek tłuszczowych wykonane jest poprzez wiązki światła. Zabieg tego typu jest zdecydowanie mniej inwazyjny, szybszy, a pacjent natychmiast dochodzi do siebie i nie ma potrzeby, by go hospitalizować.

Liposukcja laserowa cena i efekty

Laserowe odsysanie tłuszczu to metoda innowacyjna, która ze względu na szereg zalet wzbudza coraz większe uznanie. Liposukcja laserowa cena – to jedno z głównych zagadnień, które interesuje osoby pragnące wymodelować swoją sylwetkę w prosty i bezpieczny sposób. Koszt najczęściej zależy jest od ilości tłuszczu oraz miejsca ciała, którego operacja dotyczy. Jeśli pacjentka zdecyduje się na konkretny zabieg, jak np. liposukcja brzucha cena zazwyczaj zaczyna się od 6000-7000 złotych.

Nieco taniej można zredukować tłuszcz na ramionach, kolanach czy podbródku.Czy w takim razie warto skusić się na laserowe odsysanie tłuszczu? Zdecydowanie tak. Choć koszt wydaje się duży, efekty mogą bardzo zaskoczyć. Mnóstwo kobiet jest bardzo zadowolonych z rezultatu, jakie udało im się osiągnąć poprzez liposukcję, ponieważ ciało staje się nie tylko smuklejsze, ale również bardziej elastyczne i jędrne. Oczywiście należy pamiętać, że odsysanie tłuszczu nie jest alternatywą dla odchudzania. Zabieg może być tylko wsparciem i sposobem szybszego wymodelowania ciała. W żadnym wypadku nie jest to lek na otyłość. Dieta i ruch to najważniejsze kwestie, których nie można pomijać, chcąc osiągnąć piękną figurę. Nie należy więc liczyć na to, że odsysanie tłuszczu rozwiąże problem dużej liczby nadmiernych kilogramów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ