Manicure hybrydowy – plusy i minusy

Każda z nas marzy o pięknych paznokciach, które uczynią nas bardziej atrakcyjnymi i dodadzą pewności siebie w kontaktach z innymi ludźmi, zwłaszcza mężczyznami. Jednym ze sposobów na zapewnienie swoim paznokciom niezwykłego i atrakcyjnego wyglądu jest manicure hybrydowy – metoda zdobienia dłoni, która zyskuje sobie coraz większą popularność i którą zajmuje się coraz więcej firm (jak chociażby http://www.lalill.pl/). Poniżej spróbujemy omówić największe zalety i wady manicure hybrydowego.

Zalety

Jednym z największych plusów manicure hybrydowego jest jego trwałość. Decydując się na tą metodę zagwarantujemy sobie brak problemów z odpryskami lakieru, co niestety w przypadku manicure wykonywanego tradycyjnymi metodami jest powszechne. Jak to możliwe? To zasługa wykorzystania nie tylko lakieru, ale również żelu do manicure – te dwa preparaty razem potrafią zdziałać prawdziwe cuda. Po wykonaniu manicure hybrydowego efekt utrzymuje się około 3 tygodni, później, jeśli chcemy go zachować, musimy powtórzyć zabieg.

Manicure hybrydowy jest również całkowicie niegroźny dla paznokcia. Wszystkie działania podczas zabiegu wykonuje się na naturalnej płytce paznokcia, dzięki czemu nie ma ryzyka uszkodzenia go, ani mechanicznie, ani chemicznie.

Tym, co interesuje nas najbardziej, jest jednak wygląd paznokci. Po manicure hybrydowym prezentują się one niezwykle efektownie, wyglądają naturalnie i mają bardzo ładny połysk.

Wady

Za największy minus manicure hybrydowego uważa się powszechnie brak możliwości przedłużenia paznokcia. Co więcej – wykorzystuje się wyłącznie delikatne zdobienia, co nieco ogranicza możliwości stylizacyjne. Problematyczna jest również kwestia usunięcia manicure – niezbędny jest do tego zmywacz na bazie acetonu, tylko za jego pomocą jesteśmy w stanie usunąć manicure hybrydowy skutecznie.

Należy również zaznaczyć, że metoda ta nie jest dostępna dla wszystkich – jeśli mamy problemy z paznokciami, takie jak przebarwienia po urazie, bruzdy, wybroczyny lub fałdy podpaznokciowe – nie powinnyśmy stosować tej metody, przynajmniej dopóki nie wyleczymy problemów.

Jedną z firm, w której możemy nabyć wszelkie akcesoria niezbędne do manicure hybrydowego jest http://www.lalill.pl/zestawy-hybrydowe/20314-MANICURE-HYBRYDOWY-MEGA-ZESTAW-lakier-lampa-36-W-2000740000160.html. Wszystkie oferowane przez sklep produkty prezentują wysoką jakość przy zachowaniu atrakcyjnej ceny, dlatego też są bardzo cenione zarówno przez amatorki jak i profesjonalne manicurzystki. Żele, lakiery, zestawy – w ofercie Lalill znajdziemy wszystko, co może nam być potrzebne.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ