Jak usunąć kurzajkę?

Wiele z Was na pewno zastanawiało się kiedyś, czy jesteśmy zmuszeni do końca życia posiadać kurzajki na ciele. To zrozumiałe, kurzajki to bardzo uciążliwy defekt kosmetyczny. Zatem jak usunąć kurzajkę? Oto odpowiedź!

Brodawczaki ludzkie można bez problemu usunąć. Wybierz się przede wszystkim do doświadczonego dermatologa! Nie działaj w domu na własną rękę, ponieważ możesz roznieść ten wirus na pozostałe obszary ciała! Wystarczy jakiś mikro uraz w skórze i wirus powędruje dalej. Nie tego chcemy prawda?

Jak usunąć kurzajkę? Oto możliwe sposoby:
* lapisowanie ( stary i skuteczny sposób) – ten sposób polega na smarowaniu kurzajki płynem, żelem lub maścią zawierającą kwas salicylowy, mlekowy lub mocznik, specjalnym patyczkiem dostępnym w aptece
* profesjonalne preparaty na receptę – to sposób tylko na oporne kurzajki i dostępny po uzgodnieniu z dermatologiem
* zamrażanie ciekłym azotem – ten zabieg również jest dostępny tylko i wyłącznie w gabinecie doświadczonego dermatologa.

Rola dermatologa jest tutaj niezbędna. Zabronione jest wykonywanie zabiegów w domu. To bardzo niebezpieczne! Przerażające, ile domowych sposobów roi się w internecie. Nie próbujcie tego! Sposób z obcięciem kurzajki lub jej zgoleniem przyniesie jeszcze większą szkodę!. Pozwólmy oddać się w ręce specjalisty. Zabiegi, mimo swych nazw wcale nie są bolesne i kosztowne. W wypadku współpracy z dermatologiem, mamy wielkie szanse na wygranie walki z kurzajką i problem zniknie raz na zawsze.

Już nie musisz się zastanawiać jak usunąć kurzajkę. Pozwólmy oddać się w ręce specjalisty. Pamiętajmy również o zapobieganiu ryzykownych sytuacji sprzyjających zarażeniu się tym wirusem. Unikajmy używania np. ręcznika osoby zarażonej, narzędzi przeznaczonych do pedicure i manicure, pilnujmy dezynfekowania łóżka solarium przed użyciem. Zdrowie jest najważniejsze. Kurzajka to z pozoru niezbyt niebezpieczna sprawa. Jednak pamiętajmy, że istnieje wiele jej typów. Naukowcy dowodzą, że niektóre z nich wykazują działanie nowotworowe!

www.prezentbox.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ