Alkohol to dość ważna sprawa podczas każdej imprezy. Istnieją bowiem dwa główne podejścia gospodarza do alkoholu na imprezie. Pierwsze polega zazwyczaj na piciu więcej – przecież weekend jest i trzeba się zabawić. Drugie jednak zakłada mniejsze ilości alkoholu i w dzisiejszych czasach może być nawet przyjemniejsze dla uczestników imprezy. Dlaczego?

Ja nie piję!

Kto na imprezach nie pije? Na pierwszy rzut oka wydaje się, że tylko kierowcy. To jest ogólnie przyjęte społecznie, zazwyczaj ludzie nawet się cieszą, że ktoś nie pije na imprezie i ma samochód, bo to może oznacza, że porozwozi? Jednak istnieje jeszcze bardzo wiele sytuacji, w których także nie podchodzimy entuzjastycznie do napicia się. Kiedy?

Otóż kolejnym standardowym przykładem jest tutaj branie leków. Osoby biorące antybiotyki, leki przeciwbólowe, antydepresyjne i z wielu innych grup, generalnie nie mogą sięgnąć po alkohol. Kto jeszcze? Na pewno kobiety w ciąży. Tu jednak zamyka się pewna grupa osób, które nie mogą pić alkoholu, a zaczyna osób, które po prostu nie chcą? Dlaczego? Powodów tu naprawdę jest bardzo dużo. Niektórzy prowadzą bardzo zdrowy styl życia i alkohol im szkodzi, inni jutro mają ważne spotkanie i nie chcą przesadzić.

Drinki bezalkoholowe – idealne remedium

Jak zatem widać, nasz dzisiejszy sposób życia wymusza na nas inny rodzaj zabawy na imprezach. Skoro tak wiele osób z różnych powodów nie może sięgnąć po alkohol, to warto zainwestować w drinki bezalkoholowe. Co to jest? Są to napoje bez grama alkoholu, które smakiem, zapachem, kolorem i konsystencją znakomicie imitują większość popularnych drinków.

Jakie smaki mamy do wyboru? Jest ich naprawdę dużo, jednak te najpopularniejsze oczywiście naśladują popularne drinki takie jak malibu czy sex on the beach. Jest to świetne rozwiązanie, gdyż wówczas te osoby na imprezie, które będą chciały się napić, to po prostu będą piły, a inni sięgną po drinki bezalkoholowe.

Drinki bez alkoholu – jak znaleźć?

Pozostaje jeszcze kwestia tego, skąd w zasadzie możemy wziąć takie drinki? Otóż bez żadnego problemu kupimy je w każdym sklepie monopolowym. Co więcej – będą także znajdowały się w osiedlowych supermarketach czy na stacjach benzynowych.

Warto jeszcze dodać, że w postaci, w jakiej je kupujemy, te drinki nadają się już do spożywania. Wobec tego możemy je pić prosto z butelki albo z puszki, albo też, dla uzyskania lepszej estetyki przelać je do uprzednio ładnie ozdobionej szklanki.

Artykuł powstał we współpracy z Bezalkoholowe.com

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułIle kalorii ma jabłko?
Następny artykułOcena andrologiczna nasienia

Wolna ciałem, wolna duszą! :) Uwielbiam gotować, biegać i chodzić po górach.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ