Żółty - kolor sezonu 2016!

Czy zastanawialiście się, jaka barwa będzie królować w tym roku, nie tylko na wybiegach, ale przede wszystkim na naszych ulicach? Jeśli nie, to my Wam podpowiemy – chodzi o żółty.

Dlaczego żółty?

Barwa żółta, od początku sezonu jest gloryfikowana przez światowej jakości producentów mody. Pucci, Chloe i Burberry jednoznacznie wskazują w swoich projektach na barwę żółtą. Czy to oznacza, że powinnyśmy się nią zainteresować? Jak najbardziej!

Żółty, to kolor uniwersalny. Bez obaw można go łączyć z niebieskim, błękitem, zielonym, a nawet różem. W wielu projektach, kolor żółty, jest nawet łączony z srebrnym. W każdej z tych kombinacji, żółć odgrywa zupełnie inną rolę. W niektórych wydaje się bardziej zgaszona a w innych – niesamowicie radosna. Dlatego żółty, to idealny kolor, by wyrazić swój nastrój.

Dla kogo barwa żółta?

Kolor żółty, to na szczęście barwa uniwersalna. Nie dość, ze można łączyć ją z różnymi barwami, to żółte ubrania mogą też nosić kobiety o różnym typie urody i co najważniejsze – w różnym wieku.

Kolor żółty, będzie doskonale łączył się zarówno z alabastrową skórą, jak też z jej mocno opalonym odcieniem. Nie ukrywajmy – żółć to barwa radosna i kolorowa. Nie dotyczy więc ona konkretnych osób i konkretnych stylizacji. Po prostu jest ona odpowiednia dla każdego!

Żółty, czyli idziemy na zakupy!

Jeśli już wybrałyśmy stylizację dla siebie, pora wybrać się na zakupy. Co wybrać? Może warto trochę zaszaleć i zdecydować się na mocne i odważne stylizacje? Po co trwać przy starym, nudnym i zmęczonym płaszczu? Lepiej wybrać żółty płaszcz. Owszem, jest to rozwiązanie awangardowe, ale to przecież Ty chcesz zaszaleć tej wiosny. Prawda?

A co, jeśli nie masz tyle odwagi? Spokojnie – wybierz żółte dodatki. Kolor ten, ma to do siebie, że idealnie wygląda, zarówno jako podstawowa część naszego ubioru, jak też dodatek do niego. Dlatego, nie powinnaś pogardzić żółtymi butami. I koniecznie, wybierz do nich coś weselszego. Nudne, smutne i ciemne barwy, nie są przecież odpowiednie wiosną.

Czas pożegnać smutek. Witaj radości!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ