Dla kogo rozkloszowane spódniczki

Rozkloszowane spódnice, to niezbędny element garderoby wielu Pań. Panuje wręcz przekonanie, że jest to spódnica idealna, to znaczny – na wszystkie okazje i dla każdej Pani. Czy jednak naprawdę tak jest? Sprawdźmy, kiedy możemy zdecydować się na noszenie takiej właśnie spódnicy.

Dla kogo rozkloszowana spódnica?

Spódnica – klosz, to doskonałe rozwiązanie w przypadku Pań, które posiadają szerokie biodra i uda. Doskonale maskuje ona wszelkie niepotrzebne krągłości i tym samym – jest doskonałym rozwiązaniem w wielu zastosowaniach.

Jak dobrać odpowiednią, rozkloszowaną spódnicę?

1. Długość.

Rozkloszowane spódnice, to rozwiązanie idealne w przypadku Pań o grubych i masywnych udach. Dlatego, dość rzadko spotykamy tego typu odzież w wersji mini. Jeśli jednak mamy ku temu warunki – czemu nie. Standardem są spódnice, sięgające w okolice kolan. Mogą być też nieco dłuższe – praktycznie od kolan w dół długość nie ma już wielkiego znaczenia.

2. Stopień rozkloszowania

Ogromne znaczenie, ma również stopień samego rozkloszowania spódnicy. Jeśli Pani nosząca taką spódnicę ma szerokie biodra, koniecznie niech wybierze spódnicę z mniejszą ilością fałd. W ten sposób, uda się ukryć zbyt rozbudowane biodra w obszernym przecież stroju.

Inna sprawa, jeśli kobieta ma chłopięcą budowę ciała. Co wtedy? W takim przypadku, najlepszym rozwiązaniem będzie rozbudowana „kloszowa” spódnica. Nada ona dziewczynie charakterystycznych, kobiecych kształtów.

3. Materiał wykonania

Przy zakupie spódnicy – klosza, warto wybrać przede wszystkim materiał, z którego ma się ona składać. Jeśli mamy do czynienia z grubymi, sztywnymi materiałami, to taka opcja będzie korzystna dla wszystkich, szczuplejszych Pań. Z kolei materiały lekkie i przewiewne, powinny wybierać kobiety o bardziej obfitych kształtach.

Z czym nosić rozkloszowaną spódnicę?

Rozkloszowane spódnice, które znajdziemy na stronie www.Fenii.pl, można nosić z różnymi rodzajami odzieży. Postaw na kontrast, prosta i ciężka spódnica, będzie wyglądała doskonale z delikatną i przewiewną górą.

Rozkloszowane spódniczki, dają też możliwość noszenia rozmaitego rodzaju obuwia, zależnego od kształtu naszych nóg.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ