Prosty sposób na piękne dłonie

Piękne i zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety, niestety wraz z wiekiem skóra traci swój młodzieńczy wygląd, staje się wiotka i pomarszczona, co niekorzystnie wpływa zarówno na wygląd jak i samopoczucie kobiet. Jak skutecznie odmłodzić skórę dłoni? Całkiem nie dawno na polskim rynku swoją premierę miało nowoczesne urządzenie o nazwie Bloomea. Choć stworzone ono zostało z myślą o usuwaniu blizn pooperacyjnych to coraz chętniej zaopatrują się w nie gabinety kosmetyczne.

Jak działa Bloomea?

Urządzenie to wykorzystuje się do zabiegów skóry twarzy, ciała oraz dłoni w celu przeprowadzenia tzw. nieinwazyjnego liftingu. Bloomea to zabieg będący swoistym połączeniem działania makroeksfoliacji, mikrowibracji oraz luminoterapii a opatentowane zostało przez najlepszych chirurgów plastycznych z Francji.
Regularne przeprowadzane zabiegi przywracają miękkość i jędrność przesuszonej oraz zniszczonej skórze dłoni. Użycie urządzenia jest wskazane również w przypadku widocznych przebarwień.
Zabieg Bloomea jest w pełni bezbolesny i bezpieczny dla zdrowia, w związku z czym skorzystać z niego mogą wszyscy, zarówno kobiety jak i mężczyźni, których problemem jest zwiotczała skóra dłoni.

Bloomea w trosce o piękną cerę i ciało

Urządzenie to wykorzystać można w celu poprawy wyglądu skóry twarzy i ciała, o czym wspominaliśmy na samym wstępie. Bloomea jest skuteczna również w przypadku:

– przebarwień i blizn potrądzikowych,

– zmarszczek starczych,

– nadmiernego przesuszenia skóry,

– utraty jędrności,

– rozstępów różnego pochodzenia.

Cel zastosowania Bloomea podobnie jak w przypadku zabiegów na dłonie jest taki sam – przyspieszenie stymulacji odnowy komórkowej, która skutkuje poprawą ujędrnienia i nawilżenia skóry.

Gdzie kupić urządzenie Bloomea?

Innowacyjne i wielofunkcyjne oryginalne urządzenie Bloomea dostępne jest m.in. w ofercie sprzedażowej firmy BiNatrual, która jest dystrybutorem profesjonalnych sprzętów i wyposażenia do salonów kosmetycznych, salonów fryzjerskich, stref Spa&Wellness. Firma jednak specjalizuje się nie tylko w sprzedażą, ale także zajmuje się organizacją szkoleń dla kosmetyczek i fryzjerów z zakresu obsługi poszczególnych urządzeń, w tym również Bloomei.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ