Jakie kosmetyki warto wybrać na noc?

Pewnie słyszałaś o tym, że nocą Twoja skóra znacznie szybciej się regeneruje. Jeśli dotąd w to nie wierzyłaś, koniecznie… zrewiduj swoje przekonania. Jest tak, ponieważ w nocy Twoja skóra jest lepiej ukrwiona. W efekcie, wszystkie składniki odżywcze i witaminy docierają do niej łatwiej. Jak wobec tego sprawić, by również nasza skóra poczuła się lepiej nocą?

Jakie kosmetyki na noc?

Kosmetyki na dzień i na noc, różnią się pomiędzy sobą pod bardzo wieloma względami. Te na dzień, spełniają funkcję ochronną, gdyż to właśnie w ciągu dnia, na naszą skórę, oddziałuje najwięcej szkodliwych czynników, z aspektami meteorologicznymi włącznie. Z kolei kremy na noc, mają charakter bardziej odżywczy.

Przykładem doskonałej jakości kosmetyku, który zapewni naszej cerze wszystko, czego jej potrzeba, to krem pod oczy marki L’Occitane. Potrafi on skutecznie odmłodzić skórę, zregenerować ją i przede wszystkim – odświeżyć.

Odżywka do rzęs na noc…

Również i nasze rzęsy, wymagają odpowiedniej odżywki. Nic w tym dziwnego – również i one potrzebują odpowiedniej regeneracji. Podobnie jak skóra, również i włoski wymagają odpowiednio szybkiej i skutecznej regeneracji. Mogą im pomóc w niej takie specyfiki jak na przykład RevitaLash Advanced – czyli odżywka, która wzmacnia rzęsy już od samej nasady. Brzmi pięknie, prawda? Jak najbardziej. Dzięki temu, włoski wchodzące w skład rzęs, są pogrubione i mocniejsze. Przy okazji, będą się one znacznie lepiej prezentować…

Odżywka do brwi

Ciekawym pomysłem, jest też odżywka do brwi. Dzięki niej, nasze brwi będą znacznie lepiej zarysowane i przede wszystkim – zdrowsze. Przykładem, niech będzie tu Feg Eyebrow – prosta i trochę nieznana odżywka, która zapewni odpowiednią grubość naszym brwiom.

Włosy…

Również i włosy, jako wytwór naszej skóry, wymagają odpowiedniej „nocnej” troski. Możemy in ją zapewnić, stosując np różne maski (najlepiej bez spłukiwania). Należą do nich między innymi produkty takie jak maskę firmy Seboradin.

Jednym słowem – na rynku znajdziemy mnóstwo ciekawych produktów, odpowiadających naszym wymaganiom.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ