oczyszczanie twarzy

Oczyszczanie skóry, to czynność, która z pewnością powinna zająć każdej kobiecie sporo czasu. Dlaczego? Ponieważ od oczyszczania twarzy, zależy nie tylko jej piękny wygląd, ale przede wszystkim – zdrowa kondycja. Przedstawiamy Ci, kilka specyfików, które nie tylko oczyszczą ją ze złuszczającego się naskórka, ale też pomogą Ci rozświetlić Twoją cerę. Zaczynamy…

Szczoteczka soniczna

W codziennej pielęgnacji skóry, szczoteczka soniczna powinna odgrywać ogromną rolę. Dzięki wykorzystaniu siły, jaką niosą ze sobą ultradźwięki, niepotrzebny naskórek zostaje usunięty a zmarszczki mimiczne ostatecznie zlikwidowane. Warto wybrać nieco droższą szczoteczkę, gdyż modele „z wyższej półki” charakteryzują się wodoodpornością. Z powodzeniem, można więc je wykorzystać w łazience, podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych.

Gąbka konjac

Gąbka konjac, to charakterystyczna gąbka, produkowana z korzenia rośliny o tej samej nazwie. Ciekawostką jest fakt, że roślina ta kwitnie tylko raz na kilka lat. Jednocześnie, jej kwiaty możemy podziwiać tylko i wyłącznie przez trzy dni… Gąbka konjac, pozwala na odblokowanie porów, jednocześnie delikatnie masując skórę twarzy. Ponadto, ze względu na swój zasadowy odczyn, pomaga ona w utrzymywaniu odpowiedniego pH skóry.

Czarne mydło

Czarne mydło, to kolejny – niesamowity – specyfik, który umieściliśmy w naszym zestawieniu. Zawiera on w sobie mnóstwo drogocennych wyciągów i składników, takich jak np węgiel aktywowany, olej z rokitnika, olej z cedru syberyjskiego, olej z siemienia lnianego, ekstrakt z borówki brusznicy czy olej z pestek maliny sachalińskiej. Czarne mydło, działa przeciwzapalnie, jednocześnie poprawiając regenerację komórek.

Olejki do demakijażu

Olejki do demakijażu (np olej arganowy, słonecznikowy, z nagietka, a także słodkich migdałów, lnu czy kamelii), doskonale nadają się do regeneracji skóry podrażnionej i wysuszonej. W tym miejscu, warto podkreślić, że najlepsze w stosowaniu, są olejki składające się wyłącznie z naturalnych składników.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ