Obozy dla dziewczyn w wieku 13 do 18 roku

Rodzice dziewczynek w okresie zbliżających się wakacji zastanawiają się w jaki sposób zorganizować im czas w te długie wolne dni. Otóż organizatorzy obozów i kolonii dla dzieci i młodzieży wychodzą takim rodzicom naprzeciw, tworząc obozy dla dziewczyn. W tym artykule chciałabym przybliżyć Wam tematykę tychże obozów.

Obozy dla dziewczyn jak sama nazwa wskazuje organizowane są dla młodych kobiet. Specjalnie dobrane programy, atrakcje oraz kadra, sprawiają że obóz dla dziewczyn nabiera świetnego wymiaru.

Jak wspomniałam wyżej świetnie dobrana kadra dba o dobrą zabawę i bezpieczeństwo Waszych dzieci. Dziewczynki znajdują się pod naprawdę dobrą opieką. Najlepsi animatorzy i wychowawcy tworzą programy obozów dla dziewczyn. Do najpopularniejszych zajęć na tego typu wyjazdach należy między innymi tworzenie własnej biżuterii, warsztaty makijażu, zajęcia fitness i aerobik czy komponowanie własnych perfum. Wszystkie zajęcia są starannie przygotowywane, po to aby Wasze młode damy były zadowolone.

Obóz dla dziewczyn to rodzaj wakacji skierowany do określonej grupy społecznej, a są nią młode kobietki w wieku od 13 do 18 lat. Zapewniamy, że takie różnice wiekowe widoczne są tylko w metrykach. Najlepsza kadra dba od samego początku o świetną integrację uczestniczek. Młodsze dziewczynki uczą się od starszych, a z kolei starsze mają szansę wykazać się odpowiedzialnością.

Zapewniamy, że podczas trwania obozów dla dziewczyn wszyscy bawią się znakomicie. Każda uczestniczka ma możliwość zabrania swoich ulubionych rzeczy z domu, cokolwiek to nie jest inicjatywa własna na obozach dla dziewczyn jest mile widziana.

Podczas trwania obozów dla dziewczyn nie może zabraknąć oczywiście pokazów mody. Każda prawdziwa kobieta kocha się stroić. Dlatego podczas trwania turnusu przygotowywana jest scena, kreacje oraz widownia. Wszystko po to, aby każda uczestniczka mogła poczuć się jak prawdziwa modelka.

Kolejną ulubioną zabawą uczestniczek obozów dla dziewczyn jest domowe spa. Dziewczynki najpierw uczą się jak przygotowywać domowe maseczki, peelingi oraz olejki, a następnie testują na sobie w pełni bezpieczne produkty. To świetna zabawa, a zarazem nauka. Każda dziewczynka powinna wiedzieć jak dbać o siebie.

Podczas trwania obozów dla dziewczyn nie może oczywiście zabraknąć ploteczek. Dlatego wszyscy przygotowują ognisko, a następnie siadają wokół niego i każdy ma okazję powiedzieć coś od siebie. Przy tym oczywiście jest mnóstwo śmiechu.

No i niezmiennym punktem każdego obozu dla dziewczyn jest oczywiście pidżama party, to tradycyjna zabawa polegająca na tym, że wszystkie uczestniczki przebierają się w pidżamy i gromadzą się w jednym pokoju po to aby plotkować, śmiać się, zajadać smakołykami, oraz opowiadać ciekawe historie.

Każda uczestniczka obozu dla dziewczyn wraca do domu zadowolona oraz pełna pozytywnej energii.

Polecamy obóz dla dziewczyn każdej młodej kobiecie. Radzimy się jednak spieszyć z ewentualnymi rezerwacjami, gdyż ilość miejsc jest ograniczona, a chętnych nie brakuje. Życzymy udanych wakacji podczas obozów dla dziewczyn.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ