Podróżowanie z dzieckiem nie musi być trudne, o ile rodzice skorzystają z wielu rozwiązań, przeznaczonych właśnie do tego celu. Jedno z nich to oczywiście łóżeczko turystyczne, które służy do zapewnienia maluszkowi odpowiednich dla jego kręgosłupa oraz wygodnych i bezpiecznych warunków snu w innym miejscu niż swoje łóżeczko. Nic zatem dziwnego, że na rynku można znaleźć wiele modeli tych przenośnych mebli. Na szczególną uwagę zasługuje jednak łóżeczko turystyczne Baby Design.

Łóżeczka turystyczne Baby Design- czyli bezpieczeństwo i komfort dla dziecka, a użyteczność dla rodzica

Przenośne łóżeczka Baby Design występują w wielu zróżnicowanych wzorach i kolorach, spośród których na pewno znajdzie się idealny model dla każdego dziecka. Wszystkie je łączy jednakże stabilna konstrukcja, która przekłada się na wysoki stopień bezpieczeństwa dziecka- dla przykładu, aby nie dopuścić do samodzielnego opuszczenia kojca przez maluszka, łóżeczka posiadają szczelny suwak zapinany z boku, do którego niemowlę nie ma dostępu. Za wygodę łóżeczka turystycznego odpowiadają zaś wysokiej jakości materiały, z jakich wykonano boczne ściany kojca.

Baby Design łóżeczka turystyczne są także funkcjonalne. Wyposażone w sprawne kółka, z łatwością dają się przesuwać. Ze względu zaś na swoją lekką konstrukcję łóżeczko Baby Design można bardzo szybko złożyć do niewielkich rozmiarów, co znacząco ułatwia podróżowanie z dzieckiem. Dla rodziców szczególnym udogodnieniem jest także zawartość zestawu kojca, w skład którego wchodzą między innymi torba do przenoszenia łóżeczka oraz przewijak, który występuje w niektórych modelach.

Zobacz w sklepie abcdomu24.pl różne modele łóżeczka turystycznego Baby Design, aby dowiedzieć się więcej na jego temat.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ