Wlewy dożylne są najlepszym sposobem błyskawicznego dostarczenia organizmowi niezbędnych dla niego składników odżywczych, witamin i elektrolitów, ale przede wszystkim – leków.

Komu potrzebna kroplówka

Jest bardzo wiele chorób i stanów chorobowych, które wymagają szybkiego nawodnienia organizmu i podania mu niezbędnych substancji odżywczych. Wlewy dożylne są szczególne ważne w przypadku niemowląt i dzieci, u których doszło na przykład do odwodnienia wskutek biegunek. Jeżdżenie z dzieckiem do szpitala lub przychodni na kroplówki generuje u niego i rodziców ogromny stres i naraża na długie oczekiwania w kolejce. Kroplówki Gdańsk serwowane u pacjenta w domu to idealne rozwiązanie pozwalające leczyć się, nawadniać i odżywiać bez całej przykrej otoczki, z którą ten zabieg może być kojarzony.

Kroplówki Gdańsk z dojazdem do pacjenta

Nie zawsze jest konieczny wielodniowy pobyt w szpitalu, aby doprowadzić pacjenta do zdrowia. Czasem wystarczy tylko jedna lub dwie kroplówki, by wyrównać jego gospodarkę wodno-elektrolitową. Zupełnie nie ma wtedy potrzeby, aby pacjent na czas kroplówek pozostawał w szpitalu. Dlatego lekarze coraz częściej polecają swoim pacjentom usługi pielęgniarskie związane z robieniem wlewów dożylnych u pacjenta w domu. Są one o tyle komfortowe, że można je zamówić na wybraną dowolna porę dnia lub nocy. Dzięki temu możliwe jest podawanie kroplówek w równych odstępach czasu bez konieczności oczekiwania, aż zostanie otwarta przychodnia. Wykwalifikowane pielęgniarki założą profesjonalnie wenflon i stworzą miłą atmosferę, dzięki której wlew dożylny przestanie być kojarzony tylko z nieprzyjemna wizytą w szpitalu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ