Weekend we dwoje, pierwsze wspólne wakacje a może tylko kilkudniowy wypad w góry? Takie okazje, zwłaszcza jeżeli wcześniej spotykaliście się niemal wyłącznie na randkach niewątpliwie budzą wiele wątpliwości. Co spakować na wyjazd, czy zmyć makijaż na noc, w co się ubrać do łóżka i wreszcie jaką bieliznę ze sobą zabrać?

Taki wyjazd to przecież niepowtarzalna okazja aby lepiej się poznać, zbliżyć oraz dać upust budzącym się uczuciom i emocjom. Kwestia bielizny jest zatem nie bez znaczenia. Chcesz przecież w ten wyjątkowy czas czuć się seksowna i pożądana przez swojego ukochanego, ale jednocześnie nie chcesz, aby Twój strój był wulgarny. Uważaj zatem, aby nie przesadzić w żadną stronę.

Faza pierwsza – rozbudź jego pragnienia

To jaką bieliznę wybierzesz na wyjazd ze swoim ukochanym zależy od wielu czynników. Pierwszym i niewątpliwie najważniejszym jest staż waszego związku. Jeżeli jesteście świeżo upieczoną parą, Twoja bielizna powinna być seksowna, ale jednocześnie subtelna. Chociaż ostatecznie wszystko zależy od Waszego wspólnego temperamentu.

Na wyjazd z nowym partnerem wybierz dopasowane komplety w pastelowych kolorach. Doskonałe na tę okazję będą koronkowe biustonosze typu push-up oraz mocno wykrojone figi brazylijskie. Tego typu bielizna jest seksowna i podkreśla atuty kobiecego ciała. Jeżeli możesz się poszczycić nienaganną figurą, a nie najlepiej czujesz się w seksownej, koronkowej bieliźnie, możesz zabrać ze sobą komplety typu basic. Zadbaj jednak, aby każdy element bielizny był doskonale dopasowany i w nienagannym stanie.

Faza druga – zadbaj o pożądanie

Pary z kilkumiesięcznym lub nawet kilkuletnim stażem mogą już sobie pozwolić na więcej szaleństwa. Taki wyjazd we dwoje z ukochanym jest zatem doskonałą okazją, aby na nowo rozbudzić uśpione rutyną życia codziennego pragnienia.

Na wyjazd z partnerem, którego znasz od podszewki i przed którym nie masz już żadnych tajemnic bez wahania możesz wybrać bardzo odważną bieliznę. Koronkowa bielizna erotyczna może się zatem okazać strzałem w dziesiątkę. Zaskocz go w wydaniu, w jakim jeszcze nie miał okazji Cię oglądać i rozbudź na nowo Wasze pożądanie! Zabierz ze sobą mocno wykrojoną bieliznę w odważnych kolorach czerni i czerwieni. Jak najbardziej dozwolone będą również wszelkiego rodzaju koronkowe stringi, seksowne pasy do pończoch czy półprzezroczyste halki. Wybierając jednak tego typu garderobę, musisz być przekonana, że czujesz się w niej dobrze i swobodnie.

To jaką bieliznę wybierzesz na wyjazd z ukochanym nie zależy wyłącznie od stażu Waszego związku, choć zdecydowanie jest to czynnik najważniejszy. Liczą się jednak jeszcze inne kwestie, takie jak na przykład Wasz temperament, miejsce do którego się udajecie czy chociaż sam główny cel podróży. Jeżeli większość czasu zamierzacie spędzić w pokoju hotelowym, zadbaj, aby w Twojej bieliźnie osobistej nie zabrakło urozmaicenia. Jeżeli natomiast są to egzotyczne wakacje możesz się pokusić o bardzo odważne bikini, które będzie dla niego niespodzianką.

[Głosów:4    Średnia:4/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ