CoolSculpting: co to jest i na czym polega?

Liczne ćwiczenia czy rygorystyczna i ścisła dieta nie zawsze są w stanie pomóc osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Nadmiar tkanki tłuszczowej jednak to dla wielu osób bardzo poważny problem, który negatywnie wpływa nie tylko na stan fizyczny, ale również i psychiczny. Pomóc jednak w poprawie wyglądu może nowoczesna i nieinwazyjna metoda zabiegu CoolSculpting.

CoolSculpting Katowice: na czym polega zabieg?

CoolSculpting to urządzenie przeznaczone do w pełni nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej. Przede wszystkim jest to zabieg przeznaczony dla osób, które są w dobrej kondycji fizycznej oraz posiadają małe oraz średnie fałdy tłuszczu, których nie da się w żadnym wypadku usunąć z pomocą ćwiczeń oraz diet.

Rzeczony zabieg ma za zadanie modelować sylwetkę, ale nie jest przeznaczony do leczenia otyłości oraz uzyskania spadku masy. CoolSculpting to zjawisko kriolipolizy, to jest uszkadzania komórek tłuszczowych z użyciem niskiej temperatury otoczenia. Aby wspomniane wcześniej urządzenie działało tylko na tkankę tłuszczową, jest ono wyposażone w specjalne sensory, które zapobiegają odmrożeniu skóry. W głównej mierze zabieg ten jest przeznaczony dla osób, które chcą usunąć nadmiar tłuszczu na bokach pleców, tułowia oraz z okolic brzucha.

Zabieg polega przede wszystkim na przyłożeniu do skóry aplikatora chłodzącego. Ten po zassaniu fałdu tłuszczowego chłodzi tkankę tłuszczową przez około godzinę. Jeśli chodzi o CoolSculpting Katowice to jedno z wielu miast, w którym można poddać się zabiegowi.

Wbrew wielu opiniom, CoolSculpting to zabieg nieinwazyjny, który jest w pełni bezpieczny. W trakcie pierwszych kilku minut pacjenci mogą odczuwać intensywny chłód, ale uczucie to szybko mija. Rzadko zdarza się, że po zdjęciu aplikatora pacjenci odczuwają pieczenie skóry. To jednak szybko mija.

CoolSculpting cena

Jeśli chodzi o zabieg coolsculpting cena jego waha się od około dziewięciuset do tysiąca dziewięciuset złotych. Ostateczna cena jest jednak uzależniona przede wszystkim od tego, czy pacjenci życzą sobie małą, czy dużą głowicę. Koszt całkowity jest ustalany indywidualnie.

Całość trwa od jednej do trzech godzin (w trakcie zabiegu istnieje możliwość pracy przy komputerze, czytania książki i tym podobne), a efekty utrzymują się przez co najmniej sześć miesięcy. Udowodniono również, że przy prawidłowej diecie istnieje możliwość, iż efekty będą trwałe, a zabiegu nie trzeba będzie powtarzać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ