Maść z witaminą A - jakie niesie ze sobą korzyści?

Witamina A, wszystkim nam dobrze znana. To kolejny ze związków chemicznych, który występuje w produktach różnego pochodzenia. Pełni istotną rolę w naszym organizmie. Nie tylko dba o odporność, ale i o naszą skórę. Jej skutki niedoboru to brak apetytu, zmęczenie, szorstka skóra oraz łamliwe włosy i paznokcie. Witaminę A znajdziemy w maśle, mleku, tranie oraz rybach. Każda kobieta potrzebuje jej ok. 700µg RAE na dzień. W przypadku mężczyzn dzienna dawka wynosi 900 µg RAE.

Maść z witaminą A

Maść z witaminą A może być stosowana na twarz. Mianowicie natłuści ona naszą skórę, wpłynie pozytywnie na jej wygląd. To także doskonałe rozwiązanie w przypadku trądziku. Przyniesie ulgę w przypadku zaczerwienionej skóry. Maść z witaminą A to także produkt do stosowania pod oczy. Nie tylko opóźni powstawanie zmarszczek, ale również zdecydowanie zmniejszy worki pod oczami.

Maść z witaminą A - jakie niesie ze sobą korzyści?

Maść z witamin A to ratunek w łagodzeniu oparzeń słonecznych. Idealne dla dzieci w przypadku podrażnienia pieluszkowego. Maść z witaminą a niesie ze sobą cały szereg korzyści. Sama informacja, że witamina A jest bardzo zdrowa. Sam fakt, że spożywanie witaminy A przynosi dobroczynne właściwości. Pamiętajmy, że witamina A stosowana jest w przypadku suchości skóry, różnego rodzaju podrażnień.

W tym podrażnienia gardła, strun głosowych. Witaminę A znajdziemy w wielu produktach spożywczych. Maść z witaminą A to produkt tani i bardzo skuteczny. Więc zamiast wybierać drogie maści i inne kosmetyki, które w cale nie mają takiego działania, warto wybrać maść z witaminą A. Pomoże ona w niejednej dolegliwości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ