Więc chodź, pomaluj moje włosy

Jeśli do tej pory myślałaś, że usługa farbowania w salonie fryzjerskim zdecydowanie przewyższa jakościowo Twoje próby koloryzacji włosów to najwidoczniej nie trafiłaś jeszcze na najlepszą farbę do włosów, jaką do tej pory wyprodukowała ludzkość.
W parze z taką samą jakością wykonania idzie również masa oszczędności, bo sama zrobisz to średnio 4-5 razy taniej, niż w profesjonalnym salonie fryzjerskim.
Najlepsza farba do włosów, która z pewnością spełni Twoje estetyczno – wizualne upodobania i sprawi, że poczujesz się pewniejsza siebie i bardziej świadoma swojej urodowej wartości powinna charakteryzować się określonymi cechami. Przede wszystkim, poza wysokiej jakości, właściwościami koloryzującymi, farba do włosów z najwyższej półki powinna w minimalnym stopniu ingerować w strukturę włosa. Zapewne chcesz jedynie uzyskać świetny kolor bez osłabiania i pogarszania stanu swoich włosów.
Kolejna cecha to trwałość. Jeśli farba zaczyna schodzić po miesiącu to powinnaś zdecydowanie zmienić producenta i zastanowić się czy to, co nakładasz na swoje włosy jest tym, czego na pewno powinnaś używać, bo możesz być pewna, że w parze ze słabą trwałością, a więc cechą, która jest kluczowa dla zastosowania farby do włosów, idzie również słaba jakość jej wykonania, a w konsekwencji osłabianie Twoich kosmyków. Nawet najładniej ufarbowane włosy, które wyglądają na zaniedbane nie sprawiają efektu WOW, a zakładamy, że tylko taki właśnie Cię interesuje.
Najlepsza farba do włosów powinna się również charakteryzować łatwością nakładania oraz precyzją i dokładnością, z jakimi pokrywa Twoje włosy. Odpowiedni odcień, jaki zostawia farba, który nie jest skrajnie ciemny, ani skrajnie jasny, jest kluczem do świetnego wyglądu Twoich włosów.
Ostatnim istotnym elementem działania farby do włosów jest jej delikatne oddziaływanie na skórę głowy. Pieczenie czy swędzenie po farbowaniu z pewnością nie jest pozytywnym sygnałem, a od farb, które powodują tego typu objawy powinnaś trzymać się jak najdalej to możliwe.
Chyba największą zmorą osób, które regularnie farbują włosy jest dobieranie odpowiedniego koloru. Wiadomo, że farbujemy włosy po to, żeby dobrze czuć się przede wszystkim w ich kolorze. Często jednak efekt po nałożeniu jest zdecydowanie inny od tego, jaki widzimy na opakowaniu, dlatego w dużej mierze jesteśmy niezadowoleni z efektów i szukamy innych odcieni. Dobra farba sprawia, że efekt po jest dokładnie taki sam, jak ten, który prezentuje modelka na opakowaniu, dlatego nie tracisz czasu, nerwów i dodatkowych pieniędzy na kolejną zmianę koloru, który w końcu spełni Twoje oczekiwania.
W wyborze farby do włosów zawsze stawiaj na jakość. Nie warto oszczędzać na czymś, co stanowi fundament Twoje urody, bo skutki takich wyborów mogą być opłakane, a ewentualnych strat i zniszczeń nie osłodzi świadomość kilku złotych w portfelu, które zaoszczędziłaś decydując się na tańszą farbę do włosów. Mamy nadzieję, że każda Twoja sesja farbowania włosów zakończy się pełnym sukcesem i spełnieniem Twoich założeń.

www.kosmetyka.edu.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ