Czarna kreska i czerwone usta to nieodłączne elementy makijażu z lat 50-tych. Od lat nie wychodzą z mody, zapewniając elegancki i atrakcyjny wygląd. Eyeliner we flamastrze lub innej wybranej przez nas formie pomoże podkreślić kontur oka i uwydatnić spojrzenie, a czerwona pomadka na ustach to już ponadczasowa klasyka. Razem tworzą idealny duet dając niezwykle efektowny makijaż.

Głęboka czerń na powiece

Wyrazista kreska na powiece najlepiej sprawdzi się raczej podczas wieczornycyh wyjść  i specjalnych okazji wówczas możemy rónież posatwić na sztuczne rzęsy, które dodatkowo podkreślą nasze oko. Na co dzień lepszym pomysłem jest postawienie na delikatniejszą wersję kreski w połączeniu np. z jasnymi, naturalnymi cieniami. Najczęścciej do narysowania kreski sięgamy po konturówkę lub eyeliner, jednak jeśli chcemy uzyskać nieco bardziej wyrazisty efekt, lepszym rozwiązaniem jest zastosowanie eyelinera. Niekwestionowaną zaletą używania eyelinerów jest możlwiość uzyskania bardzo precyzyjnej kreski o wyrazistych konturach. Na rynku dostępne są też różne rodzaje eyelinerów. Jednym z najpopularniejszych eyelinerów jest eyeliner we flamastrze lub potocznie nazywany w pisaku. Jedną z propozycji tej formy eyelinera jest Presion Liner marki Golden Rose. Jego cechą charakterystyczną jest długotrwała formuła, wysoka pigmentacja oraz łatwość aplikacji. Zapewnia mocne podkreślenie oka i daje wrazisty efekt. W związku z czym dobrze sprwdza się w przygotowywaniu makijaży wieczorowych. Zarówno eyeliner we flamastrze, jak i w innej formie należy nakładać tylko i wyłacznie na górną powiekę.

Mocniej podkreślone usta

Dopełnieniem podkreślonego oka i idealnie wyrysowanej kreski są czerwone usta. Niektórzy wręcz twierdzą, że nie ma bardziej kobiecego koloru pomadki niż czerwony i że czerwona pomadka może zastąpić cały makijaż. Zadaniem pomadki jest podkreślenie ust i uwydatnienie ich koloru. Jest także świetnym dopełnieniem całego makijażu. Odcieni czerwieni w pomadkach jest wiele, od tych chłodniejszych po ciepłe tonacje. Każdy więc znajdzie coś dla siebie. Intesnsywna czerwień na ustach dedykowana jest kobietom, które nie boją się wyróżniać z tłumu, lubią zaszaleć z kolorem oraz kochają intesnsyne i mocne kolory w makijażu. Warto eksperymentować z różnymi odcieniami, ale najwazniejsze, aby w danym kolorze czuć się dobrze i pewnie. Pomadki możemy wyróznić ze względu na ich konsystencję i sposób aplikacji, najbardziej popularniejszymi są te w sztyfcie, płynie czy kredce. Bogatą ofertę pomadek ma w swojej ofercie marka Golden Rose, wśród której znajdziemy zarówno pomadki matowe jak i te z połyskującym wykończeniem.

Makijaż  stylu lat 50-tych jest od lat jednym z najbardziej znanych makijaży, który sprawdzi się na wiele okazji. Wszystko zależy w dużej mierze od naszej wyobraźni.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ