Japoński manicure daje gwarancję uzyskania pięknego efektu schludnych i zdrowo wyglądających dłoni i paznokci. W Polsce nie jest to jeszcze zbytnio rozpowszechniona metoda, aczkolwiek jej wykonanie oferuje coraz więcej salonów kosmetycznych. To zabieg, który wiąże się z Japońską, kilkusetletnią tradycją, zatem można zaufać jego skuteczności, skoro w tamtych rejonach nie stracił na popularności.

Na czym polega wykonanie manicure japońskiego?

Najogólniej rzecz ujmując to połączenie właściwości zdrowotnych z estetyką. Paznokcie bowiem zostają poddane regeneracji i odżywieniu poprzez zastosowanie specjalistycznej pasty, ale również dokonuje się ich nabłyszczenia za pomocą specjalnego pudru P. Shine. Płytki paznokci naturalnie się mienią, co jest szczególnie widoczne w świetle. Uzyskany efekt końcowy jest bardzo naturalny i przepięknie się prezentuje.

Warto dodać, że stosowana pasta zawiera wiele cennych witamin i minerałów odbudowujących płytkę paznokcia. To bardzo duży atut tej metody, która=y sprawia, że jest ona konkurencyjna dla innych metod nabłyszczania. Preparat wzbogacono i takie składniki odżywcze jak: witaminy E, A i H, prowitaminy z grupy B5 oraz keratynę. Zazwyczaj ta podstawowa wersja jest wzbogacona o krzemionkę pochodzącą z Morza Japońskiego, a także w odżywczy pyłek pszczeli z cystyną (aminokwasem wpływającym na kondycję paznokcia).

Oferta salonów kosmetycznych i możliwość wykonania zabiegu w domu:

Salony kosmetyczne bardzo często oferują swoim klientom wykonanie zabiegu w połączaniu z innymi zabiegami pielęgnacyjno-relaksacyjnymi. Czas trwania zabiegu to około 30-40 minut i warto dodać, że jest on bardzo przyjemny, gdyż zazwyczaj dodatkowo stosuje się masaż dłoni itp.

Zaletą zabiegu jest również jego trwałość, efekty utrzymują się nawet do trzech tygodni. Jest dedykowany dla kobiet i mężczyzn, gdyż nie jest to typowa stylizacja paznokcia a nadanie pięknego, schludnego wyglądu i połysku naturalnym paznokciom. Panowie również mogą skorzystać z tego rodzaju dobrodziejstw współczesnej kosmetyki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ