Chusta – fenomenalnie uniwersalna

0
1075

Kilka elementów garderoby trudno zmieścić nawet w obszernej kieszeni. Szalik, czapka, chusta, kominiarka, opaska na głowę oraz rękę, maska czy gumka do włosów wymaga spakowana osobno i tym samym zajmuje sporo miejsca. Wszystkie te akcesoria można jednak zastąpić jedną niepozorną chustą wykonaną z wysokiej jakości materiału, która zajmuje mało miejsca. Największą zaletą chusty Buff jest jej uniwersalność i duża funkcjonalność, którą można mieć pod ręką. Fenomen chusty docenili zarówno profesjonalni sportowcy, jak i amatorzy aktywnego wypoczynku. Wielu biegaczy długodystansowych, narciarzy, żeglarzy czy turystów nie wybiera się w swoje eskapady bez swojego Buff’a.

Chusta typu Buff nie tylko na zimne dni

Możliwość zastosowania chusty Buff jako czapki, opaski na głowę czy szalika pozwala skutecznie zabezpieczyć ciało przed wiatrem, śniegiem czy zimnem. W czasie aktywności ważne jest szybkie reagowanie na zmieniające się warunki, na co pozwala chusta. Materiał Coolmax, z którego wykonany jest produkt jest włóknem poliestrowym, zapewniającym dobrą wentylację i bardzo skuteczne odprowadzanie wilgoci. Dzięki temu, skóra osłonięta chustą zawsze pozostaje sucha. Co więcej, jony srebra, które zastosowane są w materiale sprawiają, że chusta nie chłonie nieprzyjemnych zapachów, a to zdecydowanie poprawia komfort użytkowania.

Buff w walce z promieniami UV

Technologia Coolmax zastosowana przy produkcji chust Buff ma jeszcze jedną ogromną zaletę. Materiał blokuje do 95% promieniowania UV, na które jesteśmy narażeni podczas aktywnego wypoczynku. Chusta HIGH UV PROTECTION od Buff skutecznie ochroni głowę, twarz, ręce, szyję czy inna część ciała, którą zakryjemy. Chusta nie tylko chroni przed promieniami słonecznymi, ale daje uczucie chłodu, które przyniesie nam ulgę w czasie gorących letnich dni.

Chusty Buff są nieocenionym wyposażeniem w czasie treningu biegowego czy rowerowej przejażdżki w okresie wiosenno-letnim. W razie potrzeby może osłonić przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ochronić głowę lub twarz się przed palącym słońcem, a nawet otrzeć kapiący z czoła pot. Kiedy już nie jest potrzebna na głowie czy szyi, można obwiązać ją wokół nadgarstka. Nie stanowi obciążającego balastu, a dzięki jej wszechstronności może przydać się w najmniej oczekiwanych okolicznościach.

Produkty marki Buff cieszą się dużą popularnością wśród topowych biegaczy górskich i ultra maratończyków. Firma współpracuje z kilkoma profesjonalnymi zawodnikami, którzy współpracują przy rozwoju produktów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ