włosy

Nasze włosy nie mają z nami łatwo. Częste mycie, suszenie, farbowanie , czy inne środki chemiczne do stylizacji włosów niszczą naszą naturalną strukturę włosa.
Dodatkowo nie sprzyjające dla naszych włosów są też ciągle zmieniające się warunki atmosferyczne.

Przeczytaj też: http://www.wime-art.pl/cement-do-wlosow/

W lato podczas upałów, jeśli nie mamy żadnej ochrony na głowie np. w postaci czapki lub kapelusza słońce wypala nam nasze cebulki włosów oraz powoduje że włosy stają się jaśniejsze, przez to bardziej wysuszone, kruche i łamliwe.

W zimę nasze włosy też nie mają się wcale łatwiej. Ciągłe zmiany temperatury, na dworze mróz a domu ogrzewanie powodują nadmierne przesunie skóry głowy i włosów.
Okrycia głowy powodują przegrzanie skóry głowy oraz tarcie mechaniczne mieszków włosowych co też nie poprawia kondycji naszych włosów.

I tu na ratunek przychodzi nam specjalny preparat- cement do włosów, który potrafi czynić cuda.

Od kiedy na rynku pojawił się ten preparat wiele kobiet nie może już wyobrazić sobie życia bez tego specyfiku.

Nie jest to taki cement, jaki nam się od razu kojarzy, tylko spejalna formuła spajająca komórki włosa w jedną całość, tak aby się wzmocniły od wewnątrz i nie ulegały dalszym zniszczeniom w ich strukturze.

Szczególnie polecany jest ten preparat do włosów Paniom po przebytych chorobach lub Paniom , które bardzo często farbują włosy i chcą je skutecznie odbudować.

Cement wnika głęboko w warstwy włosa i odbudowuje jego strukturę, przez co włosy wydają się bardziej gładkie, lśniące i jedwabiste w dotyku. To przekłada się na jakość naszych włosów, a więc fryzura prezentuję się dużo lepiej, a my jesteśmy zachwycone z efektu.

Coraz częściej z tego cementu do włosów korzystają też panowie. Ich włosy również ulegają osłabieniu np. podczas suszenia czy też czynników atmosferycznych. Wielu z nich jest bardzo zadowolonych z efektów po zastosowaniu tego preparatu, a ich fryzury są zdecydowanie atrakcyjniejsze.

Dlaczego warto zainwestować w cement do włosów?

Każdy kto użyje cementu do włosów nie pożałuje. Jego specjalna formuła wnika głęboko we włókna włosa, dzięki czemu regeneruje on włos znacznie szybciej niż inne kosmetyki.

W składzie tego cementu jest też specjalna substancja, które uszczelnia mikro-ubytki w strukturze włosa, przez co skutecznie odbudowuje mostki di-siarczkowe , które są głównym budulcem włosa.

Włosy po użyciu cementu już po pierwszym razie od zastosowania są zregenerowane, bardziej miękkie, lśniące i elastyczne. Wyglądają na zdrowe i zadbane. Każdy , kto raz spróbuje cementu do włosów będzie na pewno do niego często wracał.

Warto zobaczyć: http://www.szafamamy.pl/problem-z-wypadaniem-wlosow-po-porodzie/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ