Biżuteria to od wielu już lat wyjątkowa rzecz. Każda przedstawicielka płci pięknej uwielbia świecące dodatki, które podkreślają jej styl. Nie każda jednak preferuje takie same rodzaje tychże dodatków. Biżuteria damska to nie tylko popularne kolczyki, zawieszki, łańcuszki czy pierścionki. Trzeba pamiętać o tym, że pod tym pojęciem kryje się indywidualny styl każdej kobiety.

Nie każda z pań lubi być obwieszona od góry do dołu świecącą biżuterią. Jednak złote kolczyki to element dekoracji, który pasuje niemal do każdego stroju. Wieczorową porą wyjście na randkę czy do opery z dodatkiem najcenniejszego kruszcu będzie zawsze w dobrym guście. Ale i zwyczajne wyjście na zakupy czy do pracy w towarzystwie kolczyków ze złota będzie bardzo przyjemne. Złoto od lat ma swoją wysoką cenę i nic nie wskazuje na to by kiedyś miałoby to się zmienić.

Biżuteria damska wyrabiana ze złota zatem, zawsze utrzyma swoją wartość i będzie cennym dodatkiem do każdej kreacji. Złote kolczyki wyrabiane są najczęściej z próby złota od 333 przez 575 aż po najcenniejsze 999. Liczby te oznaczają liczbę promili czystego złota zawartego w wykonanym produkcie. Oczywiście najcenniejsza będzie próba 999, gdyż kolczyk w tym przypadku wykonany będzie niemal w stu procentach ze złota. Warto wziąć to pod uwagę, gdyż proporcjonalnie do ilości złota zmienia się również cena. Im więcej złota w biżuterii damskiej tym więcej pieniędzy przyjdzie nam za nią zapłacić.

www.vivetargi.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ