Chrzciny

Co na chrzciny dla dziewczynki? Takie pytanie zadaje sobie, każdy z gości zaproszony na to pierwsze wielkie święto dzieciątka. Zadanie o tyle jest utrudnione, że w głównej mierze zadowoleni muszą być rodzice dziecka. Duża ilość ludzi idzie na łatwiznę i kupuje kartkę wkłada parę papierowych banknotów, składa podpis i czuje, że ciężar spadł mu z barków. Jest jednak cała masa prezentów, które można podarować dziewczynce, które w przyszłości będą stanowiły dla niej fajną pamiątkę.
Coraz częściej kupuje się pamiątkowe książki w których notuje się pierwszy rok życia dziecka to znaczy: pierwsze słowo, pierwszy ząbek, pierwsze wakacje, pierwszy obiadek, pierwsza piosenka i wiele, wiele innych. Później za dwadzieścia lat malutka dziewczynka wraca wspomnieniami do dawnych czasów. Bardzo popularne są również antyramy z masą z gliny gdzie odbijamy stopę i rączkę dziecka, również fajna i trwała pamiątka. Obrazy lub figurki z aniołkiem, też są fajną alternatywą prezentu.
Są dostępne w większości sklepów gotowe paczki dla dzieci, w których można znaleźć pieluchy, gryzaki, zabawki itp. Gotowe komplety ubranek dla dziewczynki.
Jeżeli ktoś chce to może się zdecydować na droższy prezent w postaci biżuterii dla małej księżniczki. Mogą to być kolczyki lub łańcuszek, które są dostosowane pod względem wielkości i długości do wieku dziecka.
Bardzo pomocne w wyborze prezentów na chrzciny są fora internetowe, gdzie często piszą kobiety co dostały lub co dały i co się sprawdziło. Nieodzowne są również Panie w sklepach, które wiedzą co jest obecnie an czasie i co się cieszy największą sprzedażą.

www.ladychwila.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ