Spodnie z dziurami - nadal modne!

Pewnie wiele z Was, nosiło już spodnie z dziurami. Spodnie te, będące symbolem buntu i młodzieńczej energii, są synonimem rockowej kultury. Znamy je od ponad trzydziestu lat i – co ciekawe – nadal są one niesamowicie modne. Z czym warto je nosić?

Z czym warto nosić spodnie z dziurami?

1. Flanelowa koszula.

Flanelowa koszula (koniecznie w kratę), to nieodłączny towarzysz popularnych, dziurawych spodni. Nic w tym dziwnego – przecież również i dziś wiele kobiet właśnie tak wyraża się poprzez ubiór. Zamiast flanelowej koszuli, możemy np skorzystać z ogromnej, białej koszuli, która będzie nam sięgać aż do połowy uda…

2. Elegancko

Wbrew pozorom, spodnie z dziurami również mogą wejść do kanonów ubioru eleganckiego. Oczywiście, jeśli mamy bardzo odpowiedzialną pracę na stanowisku, to raczej nie wchodzą one w grę. Jeśli jednak wymaga się od nas mniej oficjalnego, ale zarazem stosownego ubrania, spodnie z dziurami są jak najbardziej odpowiednie.

Naszym dziurawym spodniom, elegancji dodadzą zapewne koszula z zawijanymi rękawami i – co ciekawe – buty na koturnie. Taki zestaw, dodatkowo wydłuży nasze nogi, co z pewnością będzie jeszcze większym atutem.

3. Luźne klimaty…

Spodnie z dziurami, to oczywiście styl casualowy. Dlatego, na codzienne wypady po mieście, sprawdzą się one wręcz znakomicie. Szczególnie, jeśli zdecydujemy się na spodnie bardziej obszerne, które jednocześnie połączymy z szerszymi bluzkami. Całość będzie wyglądać bardzo stylowo, oryginalnie ale przede wszystkim – ciekawie.

Jeśli chcemy dalej pójść tym torem, to może warto wybrać szereg ciekawych dodatków. Będą nimi np ciekawa torba z frędzlami, kapelusz z szerokim rondem, czy nawet – ogromna liczba koralików, zastępująca popularną, drogocenną biżuterię.

Jeśli już zdecydowałyśmy się na zakup spodni z dziurami, koniecznie nie wybierajmy modeli ze zbyt dużą liczbą otworów. Po prostu, psują one całą stylizację i nie nadają się na jakiekolwiek wyjścia. Wybierajmy raczej modele, które charakteryzują się prostymi a zarazem pojedynczymi i subtelnymi rozcięciami.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ