oryginalne sukienki
fot.pexels.com

Sukienki nie muszą być stonowane i nudne. Możecie również poszukać tych oryginalnych, które stanowią ciekawe rozwiązania stylistyczne. Indywidualność w modzie oraz umiejętność tworzenia intrygujących zestawów modowych jest bardzo mile widziana. Sprawdźcie nasze propozycje oryginalnych sukienek!

Zobacz też: https://www.moda.info.pl/oryginalne-sukienki-ciekawe-rozwiazania-stylistyczne/

Asymetria

Asymetryczne cięcia w sukienkach to świetne rozwiązanie! Prezentują się wyjątkowo oraz bardzo oryginalnie. Takie triki stosowane są również w sukniach dla wielkich gwiazd, które występują w nich na światowych galach.

Asymetryczne cięcia stosuje się zarówno na dole sukienki, jak i na górze. Może mieć ona nierówne boki, a także nierówne zakończenia. Dodatkowo często dodaje się dodatkowy materiał na doszycie właśnie asymetrycznego wykończenia, co wygląda naprawdę zjawiskowo!

Ciekawe wzory

Oryginalne sukienki to takie, która również posiadają oryginalny wzór na sobie. Może to być geometryczny wzorek, abstrakcyjny lub dzieło sztuki. Wszystko zależy od projektu sukienki! Dużo takich ubrań znajdziecie w ofertach światowych projektantów, którzy nierzadko w sukienkach stosują różne wariacje swojego logo, aby nadać im oryginalnego charakteru.

Przykładem takich działań są ubrania z kolekcji Moschino lub Louis Vitton, który swoim logo ozdabia całą powierzchnię tkaniny.

Oryginalne dodatki

W sukienkach również oryginalnego charakteru mogą nadawać dodatki. Różne wstawki z innych materiałów, które posiadają inną fakturę niż główna tkanina, czy też dodatki w postaci naszytych zdobników, jak np.: koraliki czy cekiny. Całość wówczas wygląda świetnie i bardzo oryginalnie.

Przerobić sukienkę w ten sposób możecie nawet w domu! Wystarczy zakupić model klasycznej sukienki oraz zdobienia, które chcecie jej doszyć i dalej zadziałać z własną wyobraźnią! Wiele kobiet praktykuje takie rozwiązania, gdyż nie stać ich na zakup sukienki od projektanta. A własnoręcznie robione zdobienia na sukienkach zawsze będą oryginalne, gdyż będą jedyne w swoim rodzaju i jedyne na rynku!

Przeczytaj też: http://www.kobiecymokiem.pl/sukienka-na-studniowke/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ