Nanowłókna do zagęszczania włosów. Poznaj kosmetyki Toppik

Specjalistyczne kosmetyki Toppik to linia produktów stworzona do natychmiastowego zagęszczania włosów. Ich działania oparte jest na nanowłóknach, którymi posypuje się przerzedzone włosy. Włókna te przyczepiają się do naturalnych włosów od razu je zagęszczając. Wystarczy 30 sekund by skutecznie zamaskować skutki łysienia. Zainteresowany? Czytaj dalej.

Nawet młody, przystojny mężczyzna może stracić pewność siebie, jeśli dopadło go łysienie. Każdy wie jak wygląda ta dolegliwość. Zaczynające się na czubku głowy wypadanie włosów mocno je przerzedza, a efektem jest odsłonięta skóra głowy. W rezultacie łysienie dodaje optycznie lat i powoduje spadek poczucia atrakcyjności. Leczenie jest możliwe, ale czasochłonne i często kosztowne (jeśli decydujemy się na chirurgiczny przeszczep włosów). Dużo szybciej można zamaskować skutki łysienia, a to dzięki specjalnym kosmetykom Toppik z mikrowłóknami https://www.tredu.pl/toppik/wszystkie,strona1.

Toppik do zagęszczania włosów. Sekretem są mikrowłókna

Toppik to cała linia kosmetyków specjalistycznych, lecz jej główną gwiazdą jest proszek z mikrowłóknami – Toppik Fibers. Zasada jego użycia jest bardzo łatwa. Polega na posypaniu przerzedzonych miejsca na głowie proszkiem. Znajdujące się w nim naładowane elektrostatycznie mikrowłókna przyczepią się do naturalnych włosów automatycznie je zagęszczając. Przyczepione są na tyle mocno, że nie osypują się podczas codziennych czynności. Włosy można bez stresu czesać i przeczesywać palcami. Dostępne są w 9 kolorach do wyboru, więc łatwo można dopasować odcień do naszego naturalnego.

Linia kosmetyków Toppik z mikrowłóknami

Mikrowłókna do zagęszczania włosów Toppik można kupić w kilku pojemnościach do wyboru – 12, 27,5 oraz 55 g. Najmniejszy, 12 g, kosztuje 89 zł i wystarcza na 30 użyć. Największy to koszt 249 zł i możliwość zastosowania aż 100 razy. Toppik najlepiej aplikować na suche i czyste włosy, ale można nałożyć go także bez mycia, np. rano po przebudzeniu się. Ważne by włosy były suche, ponieważ na mokrych lub wilgotnych efekt nie będzie tak dobry.

Linia kosmetyków Toppik z mikrowłóknami

Poza proszkiem z mikrowłóknami, w serii kosmetyków Toppik znajdziecie także inne produkty, których całościowe i regularne stosowanie pomoże Wam zmniejszyć efekty łysienia. Na przykład lakier Toppik Fiberhold zwiększa utrzymanie mikrowłókien na włosach, dzięki czemu są bardziej odporne na wiatr, deszcz czy pot. Poza tym warto zwrócić uwagę na lakier zagęszczający Toppik Hair Thickener, który zawiera mieszankę specjalnych polimerów oraz keratynowych mikrowłókienek. Zagęszcza nawet bardzo przerzedzone włosy i daje efekt gęstych włosów dla osób, na które nie działają już zwykłe mikrowłókna w proszku. Do kupienia jest także keratynowy szampon pogrubiający, odżywka, aplikatory dla Toppik oraz inne akcesoria. Całą serię kosmetyków znajdziesz na https://www.tredu.pl/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ